اجاره خودرو بنز S500

اجاره بنز از رایج تربن و بهترین انتخاب ها در اجاره خودرو می باشد. اجاره بنز در رنگ مشکی بیشترین تقاضا را داشته و غالبا عنوان یک خودرو لوکس و مجلسی را به خود اختصاص داده است و از آنجا که اجاره بنز S500 در صدرجدول رنت خودرو در ایران می باشد مرکز اجاره خودرو کارن رنت برای آشنایی بیشتر با این خودرو و اجاره بنزs500 خلاصه ای از دانستنیهای بنز را در زیر اشاره می کند:


شرکت بنز در سال 1926 در شهر اشتوتگارت آلمان فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع اتومبیل نظیر خودروهای لوکس سواری، کامیون و اتوبوس آغاز کرد اما عقبه بنز به شرکت مرسدس در سال 1901 بر میگردد و کمپانی بنز را باید اولین تولید کننده خودرو با موتور بنزینی بنامیم.

 

خودروهای لوکس بنز چند سالی است که به کشورمان راه یافته است و درمدل های مختلفی از جمله مرسدس بنز کلاس E ، مرسدس بنز کلاس C ، مرسدس بنز کلاس Sبه بازار عرضه شده اند.بنز سری s یکی از تشریفاتی ترین و لوکس ترین خودرو اجاره ای می باشد که در قشر جوان بسیار پرطرفدار بوده .

بنز s500  به گونه ای خاص طراحی شده که شرکت های تیوننیگ بزرگ دنیا با کیت های زیبای خود آن را هم به یک خودروی اسپرت و هم به یک خودروی کاملا تشریفاتی تبدیل می کند.

گل سرسبدخودروهای اجاره ای مرکز اجاره خودرو کارن رنت اجاره بنزs500 با موتور 12 سیلندر عظیم و قابل احترام است که توانایی تولید قدرت اعجاب انگیز 442 اسب بخار را دارد.

رقم پایین اجاره خودرو بنزs500 که این خودرو را در قیاس با دیگر ماشین های رنت خودرو مقرون به صرفه  قرار می دهد،بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

اما در واقع شاهکار مرسدس بنز در مورد این نسل از کلاس بنزs را باید در ساختار مدل های هیبریدی  S500 هایبرید جستجو کرد که تلفیق فوق العاده از عملکرد قدرتمند و ویژگی های اقتصادی را ارائه می دهند، برای اشاره همین بس که S500 هیبرید به شکل رسمی تنها 3.0 لیتر در یکصد کیلومتر نخست مصرف می کند که باورنکردنی است.

از دیگر ویژگی های عجیب و غریب این خودرو اجاره ای بنز باید از سیستم فنربندی مجیک بادی کنترل یاد کرد که خود مرسدس بنز هم از آن به عنوان جادویی یاد می کند، علاقه مندان به دنیای اجاره خودرو و کرایه بنز s500 حتما از ماهیت این تکنولوژی جالب اطلاع دارند.

اما برای مرور کافیست اشاره کنیم که به واسطه این سیستم خودرو می تواند از طریق اطلاعات دریافتی از رادارها و دوربین های مخصوص، ناهمواری های سطج جاده را پیش از رسیدن به آن ها تشخیص داده و فنربندی را در کسری از ثانیه مطابق با شرایط تنظیم کند، بدین ترتیب سرنشینان کمتر تحت تاثیر شرایط مسیر قرار می گیرند و بیشترین رفاه ممکن را تجربه می کنند.

به جرات میتوان گفت این ماشین اجاره ای بنز s500 با آپشن های گوناگون جز اولویت های اول برای اجاره خودرو در غالب ماشین عروس و تشریفاتی می باشد.عروس و داماد به خاطر اینکه این مراسم به بهترین شکل انجام شود و خاطره این روز در یادشان بماند اقدام به اجاره خودروهای لوکس و یا کلاسیک می کنند تا شادی این روز را بیشتر کنند میتوان گفت اجاره ماشین بنز s500 یکی از این انتخاب ها است که یکی از پر کاربرد ترین موردهای اجاره خودرو در ایران می باشد.

یکی دیگر از کاربردهای اجاره خودرو بنز زمانی است که شما یک مهمان خارجی محترم دارید که برای شرکت در کار یا جلسه مهم مهمان شما شده است در این موقعیت داشتن یک خودرو زیبا و مناسب حرف اول را میزند تا شما بتوانید از مهمان خود به خوبی استقبال کنید.

مرکز اجاره خودرو کارن رنت با سابقه ای درخشان درامر اجاره خودروهای لوکس محصولات مرسدس بنز را در انواع مختلف در شرکت با قیمتی مقرون به صرفه کرایه داده و در لیست قیمت اجاره خودرو بنزs500 یکی از ماشین ای اجاره ای با قیمتی مناسب می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *