اجاره خودرو بی ام و x3

اجاره خودرو BMW x3


اجاره بی ام و X3 مدل 2016 در میان شاسی بلند های کوچک لوکس در مرکز اجاره خودرو کارن رنت پیشرو است.این خودرو برای ششمین سال متوالی مدلی محبوب و ممتاز به شمار می رود.البته بی ام و X3 تلاش بسیاری را برای کسب این محبوبیت انجام داده است.
اجاره خودرو X3 Bmw برای بسیاری از افراد که می خواهند به سفرهای داخل شهری ، خارج شهری و بین شهری بروند توصیه می شود ، زیرا علاوه بر سرعت ، قدرت و گشتاور بالا ، این خودرو بسیار راحت و ایمن می باشد و شما در این خودرو هرگز احساس خستگی نخواهید کرد و از سفر خود نهایت لدت را خواهید برد.

 

بی ام و x3 در سال گذشته تغییر شگرفی کرد که ظاهرش جذاب تر شد. به ویژه ، چراغهای جلو جدید آنرا مانند شکل کوچک شده X5 نشان می دهد ، موتور دیزل جدید میزان مصرف سوخت را به بخوبی کاهش داده است . به عبارت دیگر، X3 در طی سالها بهتر شده ، و همانطور که تست بلند مدت X3 مدل 2012 نشان می داد که این خودرو اجاره ای را در اوج قرار دارد.

 

رقابت زیادی بین اجاره کراس اور های کوچک وجود دارد، اما به طور کلی،اجاره خودرو  BMW هنوز هم دارای مزیت هایی در میان کراس اوورهای کوچک لوکس می باشد.

 

اگر قیمت اجاره خودرو بی ام و X3 متناسب با بودجه شماست ، مقاومت در مقابل این خودرو بی نظیر و پرطرفدار بیهوده است.شکل بدنه زیبا، مقدار تزینات داخلی و آپشن ها ی مناسب این بی ام و توانسته است این اتومبیل را در رده یکی از بهترین خودرو کرایه ای قرار دهد.

بی ام و x3 به صورت استاندارد دارای موتور چهار سیلندر بنزینی، چرخ های 18 اینچ ، سقف ریلی، شیشه عقب شفاف، چراغهای جلو اتوماتیک، لامپ های مه شکن ال ای دی، برف پاک کن اتوماتیک، درب عقب برقی، آینه باویژگی کاهش نور (با قابلیت تاشو بیرونی)، کروز کنترل، کنترل آب و هوای اتوماتیک دوگانه ، صندلی های جلو هشت جهته برقی و حافظه دار، نورپردازی داخلی محدود می باشد.


آپشن کمک راننده شامل سنسورهای پارکینگ جلو و عقب و دوربین عقب است ، در حالی که پکیج کمک راننده پلاس شامل سیستم دوربین دید گسترده ، مانیتور فعال نقاط کور، سیستم کاهش برخورد با جلو توسط ترمز اتوماتیک و سیستم هشدار دهنده خروج از مسیر را دارد. سیستم کنترل سرعت ثابت همراه با آپشن کمک راننده با پرداخت هزینه اضافی در دسترس است.

برای اجاره خودرو لوکس و زیبای بی ام و X3 می توانید با ما تماس حاصل فرمایید ، همچنین شما می توانید با توجه به لیست قیمت اجاره خودرو در صورتی که خودروی مورد نظر شما در لیست کرایه خودرو ما وجود داشت آن را سفارش دهید.در غیر این صورت ما آماده دریافت سفارشات خارج از لیست شما مشتریان عزیز هستیم و به شما تضمین کیفیت و سلامت را در کنار شرایط اجاره خودرو مناسب خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *