اجاره خودرو پرادو

اجاره خودرو پرادو یکی از شاهکارهای اجاره اتومبیل می باشد.شاید هر کجای دنیا که سفر کنید پرادو راببینید.از اواخر سال 2005 بطور محسوسی واردات آن به کشور ما آغاز شد و دیری نیانجامید که در زمینه اجاره خودرو هواداران زیادی پیدا کرد اجاره خودرو پرادو در بازار رنت ماشین طرفداران خاص خود را دارد و توانسته به عنوان برادر کوچک لندکروز مشتریان ویژه ای داشته باشد.

از ویژگیهای پرادو سیستم تعلیق فوق العاده آن و گیریبکس اتوماتیکی است که فوق العاده عمل می کند.برخی از آپشن ها و مشخصات فنی ویژه که در این اتومبیل به کار رفته است را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید :

تویوتا شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر تویوتا، آیچی قرار دارد.اولین خط تولید اتومبیل شرکت تویوتا در سال ۱۹۳۷ توسط کیشیرو تویودا و در کارخانه شرکت نساجی صنایع تویوتا، که متعلق به پدرش (ساکیشی تویودا) بود، راه‌اندازی شد.

تویوتا لندکروزر پرادو یکی از پرکاربردترین خودروی شاسی‌بلند سایز بزرگ در بازار اجاره ماشین است .یکی از نکات بارز اجاره تویوتا پرادو کاپوت آن است که در با شیار بزرگی در وسط ارائه می‌شود. به گفته‌ی تویوتا وجود این شیار به افزایش دید راننده کمک می‌کند. همچنین گوشه‌های گلگیرهای این خودرو نیز دارای ارتفاع کم‌تری هستند تا قابلیت مانور پذیری پرادو در مسیرهای خارج جاده‌ای افزایش پیدا کند.


۴دوربین نمایشگر اطراف خودرو ، کمک فنرهای تطبیقی ، ایربگ کامل ، سیسستم پیشرفته تطبیق وضیعت خودرو با شرایط جاده به اضافه قفل دیفرانسیل عقب ، سانروف ، ریموت استارتر ، گرم کن صندلی راننده و سرنشین تزئینات چوب ، تنظیم ارتفاع خودکار ، سیستم تطبیقی چراغ های جلو

سیستم کنترل روشنایی چراغهای جلو ، سیستم قطع کننده خودکار و همراه تا منزل ، فرمان برقی با قابلیت تنظیم برقی در عمق و ارتفاع ، ریل سقفی ، ۴سنسور جلو و ۴ سنسور عقب ، کروز کنترل ، چراغ شور جلو و تعداد زیادی آشپن جذاب دیگر که این خودرو را نسبت به سایر رقیبان متمایز کرده است.

اجاره خودرو پرادو از لحاظ وضعیت و فنی و ویژگی های بیرون از جاده اولین حرف را در بین رقبای خود در اجاره خودرو میزند و در رانندگی در مسیر های صعب العبور و ناهموار در بین رقیب های خود ممتاز و درجه یک می باشد.این روزها کرایه اتومبیل های لوکس بیش از گذشته مورد استقبال مردم قرار گرفته است یک خودرو لوکس و فول آپشن میتواند انتخاب اول هر فرد برای اجاره ماشین باشد.

 

اجاره پرادو یکی از این انتخاب ها می باشد که در بین خودروهای لوکسی که توسط مشتری های کرایه خودرو ، کرایه می شوند ، از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد به طوری که یکی از اولین گزینه ها برای انتخاب مهمانان مهم و مراسم تشریفاتی می باشد.

شما می توانید در موسسه اجاره خودرو کارن رنت ، خودرو درخواستی خود را با توجه به نیازتان به صورت اجاره خودرو با راننده یا اجاره خودرو بدون راننده درخواست نمایید .

اجاره ماشین پرادو هم مانند اجاره لندکروز برای ترانسفر های تشریفاتی از پر تقاضا ترین خودرو های ما می باشد برای اطلاع از لیست قیمت اجاره خودرو و بررسی مدارک مورد نیاز اجاره خودرو حتما با پشتیبانی کارن رنت تماس بگیرید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *